Wedstrijden 2018

donderdag 1 november 2018
Sportcampus Zuiderpark Den Haag - Topsporthal
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren HK-OK 19:15 Achilles 1 VEO 1 18 - 20 Arthur den Ouden / Wouter Vernhout
Senioren HK-OK 20:45 Die Haghe 1 Futura 1 23 - 18 Jelle Berk / Wouter Dirks
Sporthal de Veur Zoetermeer
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 1-2-3 19:15 Phoenix 1 ONDO 1 27 - 21 Timothy de Graaf
Senioren 1-2-3 20:45 Sporting Trigon 1 Weidevogels 1 27 - 20 Peter van Putten
Sporthal de Hofstede, Maasland
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 1-2-3 19:40 ODO 1 Dubbel Zes 1 24 - 9 Chris Hermans
Senioren 1-2-3 21:00 ALO 1 Dijkvogels 1 27 - 14 Martin Bommele
Sporthal Houtrust, Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 1-2-3 19:15 Maassluis 1 GKV 1 23 - 15 Ron Peters
Senioren 1-2-3 20:45 Excelsior 1 KVS / Maritiem 2 23 - 18 Marcel van Bentum
Sporthal Hogeveld, Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 1-2-3 19:15 Velocitas 1 Paal Centraal 1 31 - 13 Jan Korteland
Senioren 1-2-3 20:45 DES 1 Refleks 1 17 - 17 Michel Baart
zaterdag 3 november 2018
Sportcampus Zuiderpark, Den Haag - Breedtesporthal A
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd 1-2-3 09:30 Maassluis A1 DES A1 16 - 2 Maarten Kuif
A-jeugd 1-2-3 10:10 Fiks A1 Phoenix A1 10 - 6 Henk van der Nol
A-jeugd 1-2-3 10:50 Refleks A1 Maassluis A1 6 - 12 Maarten Kuif
A-jeugd 1-2-3 11:30 VEO A1 Fiks A1 4 - 14 Henk van der Nol
Overigen G-Korfbal 12:10 Dijkvogels G2 Korbatjo G1 / G2 4 - 0 Nico Hof
A-jeugd 1-2-3 12:40 Maassluis A1 Weidevogels A1 15 - 13 Rob Knuist
Overigen G-Korfbal 13:20 Korbatjo G1 / G2 DubbelZes / Vrijbuiters 2 - 1 Nico Hof
A-jeugd 1-2-3 13:50 Fiks A1 Velocitas A1 10 - 9 John Kosse
Overigen G-Korfbal 14:30 DubbelZes / Vrijbuiters Dijkvogels G2 0 - 3 Nico Hof
Overigen G-Korfbal 15:00 Albatros G1 Vitesse G1 2 - 0 Edwin Louwer
A-jeugd 1-2-3 15:30 KZ Danaïden A1 Dijkvogels A1 13 - 8 Jan Deurlo
Overigen G-Korfbal 16:10 Vitesse G1 Sporting Trigon G1 1 - 4 Edwin Louwer
A-jeugd 1-2-3 16:50 Madjoe A1 ODO A1 8 - 5 Leo Wesseling
Overigen G-Korfbal 17:30 Sporting Trigon G1 Albatros G1 6 - 3 Edwin Louwer
A-jeugd 1-2-3 18:00 ONDO A1 KZ Danaïden A1 11 - 4 Leo Wesseling
A-jeugd 1-2-3 18:40 GKV A1 Madjoe A1 5 - 8 John Kosse
A-jeugd 1-2-3 19:20 KZ Danaïden A1 ALO A1 9 - 7 Leo Wesseling
A-jeugd 1-2-3 20:00 Madjoe A1 Excelsior A1 2 - 6 Ray Eijke
Sportcampus Zuiderpark, Den Haag - Breedtesporthal B
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd 1-2-3 09:30 Weidevogels A1 Refleks A1 8 - 12 Martin Knoester
A-jeugd 1-2-3 10:10 Velocitas A1 VEO A1 9 - 7 John Kosse
A-jeugd 1-2-3 10:50 DES A1 Weidevogels A1 6 - 7 Martin Knoester
A-jeugd 1-2-3 11:30 Phoenix A1 Velocitas A1 9 - 12 John Kosse
Overigen G-Korfbal 12:10 DubbelZes / Vrijbuiters Tempo G2 1 - 5 Marja Kosse
A-jeugd 1-2-3 12:40 DES A1 Refleks A1 6 - 13 Martin Knoester
Overigen G-Korfbal 13:20 Tempo G2 Dijkvogels G2 1 - 7 Marja Kosse
A-jeugd 1-2-3 13:50 Phoenix A1 VEO A1 8 - 10 Jan Deurlo
Overigen G-Korfbal 14:30 Korbatjo G1 / G2 Tempo G2 4 - 4 Marja Kosse
Overigen G-Korfbal 15:00 Sporting Trigon G1 Dijkvogels G- Combinatie 4 - 5 Marja Kosse
A-jeugd 1-2-3 15:30 ALO A1 ONDO A1 5 - 12 Daan Hoekstra
Overigen G-Korfbal 16:10 Dijkvogels G- Combinatie Albatros G1 4 - 5 Marja Kosse
A-jeugd 1-2-3 16:50 Excelsior A1 GKV A1 11 - 7 Ray Eijke
Overigen G-Korfbal 17:30 Vitesse G1 Dijkvogels G- Combinatie 1 - 2 Marja Kosse
A-jeugd 1-2-3 18:00 Dijkvogels A1 ALO A1 4 - 11 Ray Eijke
A-jeugd 1-2-3 18:40 ODO A1 Excelsior A1 6 - 12 Daan Hoekstra
A-jeugd 1-2-3 19:20 Dijkvogels A1 ONDO A1 7 - 11 John Kosse
A-jeugd 1-2-3 20:00 ODO A1 GKV A1 6 - 7 Daan Hoekstra
Sportcampus Zuiderpark Den Haag - Topsporthal
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd HK-OK 12:00 Achilles A1 Vitesse A1 30 - 17 Jan Korteland
Senioren HK-OK 13:30 VEO 1 Avanti / Flexcom 1 17 - 24 Diana Boogaard / Dennis Binnendijk
A-jeugd HK-OK 15:00 Die Haghe A1 Meervogels/Física A1 14 - 17 Michel Baart
Senioren 1-2-3 16:30 DES 1 ODO 1 17 - 15 Chris Hermans
Senioren 1-2-3 16:45 Excelsior 1 Paal Centraal 1 23 - 13 Rene Zwart
Senioren 1-2-3 18:00 Velocitas 1 KVS / Maritiem 2 16 - 19 Tijmen Stam
Senioren 1-2-3 19:30 Maassluis 1 Weidevogels 1 12 - 19 Martin Bommele
Sporthal de Blinkerd, Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd HK-OK 19:15 KVS / Maritiem A1 Avanti / Flexcom A1 32 - 11 Bas van de Meijden
Senioren HK-OK 20:45 KVS / Maritiem 1 Die Haghe 1 20 - 11 Arthur den Ouden / Wouter Vernhout
HKV / Ons Eibernesthal, Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 1-2-3 13:45 ALO 1 ONDO 1 19 - 18 Peter van Putten
Senioren 1-2-3 15:15 Phoenix 1 Dijkvogels 1 24 - 10 Ron Peters
A-jeugd HK-OK 18:15 HKV / Ons Eibernest A1 Valto A1 19 - 16 Marcel van Bentum
Senioren HK-OK 19:45 HKV / Ons Eibernest 1 Fiks 1 18 - 35 Jelle Berk / Wouter Dirks
zondag 4 november 2018
Sporthal Ockenburgh, Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 1-2-3 13:10 Sporting Trigon 1 GKV 1 30 - 22 Michel van Roon
Senioren 1-2-3 14:30 Refleks 1 Dubbel Zes 1 26 - 13 Maurice van Leeuwen
maandag 5 november 2018
HKV / Ons Eibernesthal, Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd HK-OK 19:15 Meervogels/Física A1 HKV / Ons Eibernest A1 18 - 13 Diana Boogaard
Senioren HK-OK 20:45 Fiks 1 Meervogels/Física 1 22 - 18 Dave van der Meulen / mark Meijers
Sporthal Ockenburgh, Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd 1-2-3 19:15 Maassluis A1 Velocitas A1 31 - 14 Martin Knoester
A-jeugd 1-2-3 20:45 Fiks A1 Refleks A1 18 - 19 Maarten Kuif
Sporthal Hogeveld, Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd 1-2-3 19:15 ONDO A1 Madjoe A1 29 - 12 Martin Bommele
A-jeugd 1-2-3 20:45 Excelsior A1 KZ Danaïden A1 18 - 15 Erik Krop
Sporthal Zuidhaghe Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd HK-OK 19:15 KVS / Maritiem A1 Vitesse A1 19 - 13 Ron Peters
Senioren HK-OK 20:45 Futura 1 KVS / Maritiem 1 20 - 31 Errol Opering / Jos van Putten
Sportcentrum Vreeloo de Lier
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd HK-OK 19:15 Avanti / Flexcom A1 Achilles A1 24 - 21 Michel van Steenvoorden
A-jeugd HK-OK 20:45 Die Haghe A1 Valto A1 13 - 11 Henk van der Nol
dinsdag 6 november 2018
Sporthal De Viergang Pijnacker
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 1-2-3 19:15 ONDO 1 Dijkvogels 1 26 - 17 Peter van Putten
Senioren HK-OK 20:45 Avanti / Flexcom 1 Achilles 1 28 - 24 Jelle Berk / Wouter Dirks
Sporthal de Veur Zoetermeer
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 1-2-3 19:15 Phoenix 1 ALO 1 24 - 21 Leo Wesseling
Senioren HK-OK 20:45 Meervogels/Física 1 HKV / Ons Eibernest 1 24 - 18 Rene van Alphen / Jan siblesz
Sporthal de Hofstede, Maasland
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 1-2-3 19:40 Refleks 1 ODO 1 21 - 11 Timothy de Graaf
Senioren 1-2-3 21:00 GKV 1 Weidevogels 1 18 - 21 Jan Korteland
Sporthal Zuidhaghe Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 1-2-3 19:15 Maassluis 1 Sporting Trigon 1 19 - 27 Chris Hermans
Senioren 1-2-3 20:45 DES 1 Dubbel Zes 1 34 - 11 Michel van Steenvoorden
Sporthal Houtrust, Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 1-2-3 19:15 KVS / Maritiem 2 Paal Centraal 1 26 - 23 Nol Karbet
Senioren 1-2-3 20:45 Excelsior 1 Velocitas 1 21 - 27 Herman Hoffman
woensdag 7 november 2018
Sporthal de Blinkerd, Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd 1-2-3 19:15 Maassluis A1 ONDO A1 11 - 19 Maarten Kuif
A-jeugd HK-OK 20:45 KVS / Maritiem A1 Achilles A1 17 - 15 Marcel van Bentum
Sporthal de Veur Zoetermeer
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd HK-OK 19:15 Avanti / Flexcom A1 Vitesse A1 23 - 26 Timothy de Graaf
A-jeugd HK-OK 20:45 Meervogels/Física A1 Valto A1 19 - 19 Michel Baart
Sporthal Hogeveld, Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd 1-2-3 19:15 Refleks A1 Excelsior A1 13 - 12 Martin Knoester
A-jeugd HK-OK 20:45 HKV / Ons Eibernest A1 Die Haghe A1 12 - 28 Michel van Roon
donderdag 8 november 2018
HKV / Ons Eibernesthal, Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren HK-OK 19:15 KVS / Maritiem 1 Meervogels/Física 1 20 - 22 Rick Voskamp / Arjan Roos
Senioren HK-OK 20:45 Avanti / Flexcom 1 Fiks 1 23 - 27 Errol Opering / Jos van Putten
Sporthal De Bloemerd, Leiderdorp
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 1-2-3 21:15 Velocitas 1 Sporting Trigon 1 22 - 24 Albert Klingenberg
Sporthal Zuidhaghe Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 1-2-3 20:15 DES 1 Phoenix 1 26 - 22 Marcel van Bentum
vrijdag 9 november 2018
HKV / Ons Eibernesthal, Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd 1-2-3 19:15 ONDO A1 Refleks A1 28 - 12 Maarten Kuif
A-jeugd HK-OK 20:45 KVS / Maritiem A1 Meervogels/Física A1 18 - 17 Arthur den Ouden / Lars Alsem
zaterdag 10 november 2018
HKV / Ons Eibernesthal, Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren HK-OK 10:45 Die Haghe 1 VEO 1 22 - 36 Dave van der Meulen / mark Meijers
Senioren HK-OK 12:15 Achilles 1 HKV / Ons Eibernest 1 18 - 21 Cor Mantel
Overigen G-Korfbal 15:15 HKV / Ons Eibernest G-Team / Deelnemers VSO scholen Clinic Dijkvogels Deelnemers / VSO Scholen Clinic -
Senioren 1-2-3 17:50 Sporting Trigon 1 DES 1 18 - 17 Marcel van Bentum
Overigen G-Korfbal 19:25 Dijkvogels G2 Sporting Trigon G1 4 - 1 Edwin Louwer
Senioren HK-OK 20:30 Meervogels/Física 1 Fiks 1 21 - 28 Stephan Evertsen / Floor van Marsbergen