Wedstrijden 2022

donderdag 10 november 2022
Sportcampus Zuiderpark, Den Haag - Breedtesporthal A
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd OK 19:15 Die Haghe A1 KZ Danaïden A1 -
Senioren HK-OK 20:45 Die Haghe 1 KVS / Groeneveld Keukens 1 -
Sportcampus Zuiderpark, Den Haag - Breedtesporthal B
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 1 19:15 Refleks 1 DES 1 -
Senioren HK-OK 20:45 Achilles 1 Avanti / Post Makelaardij 1 -
Sporthal Zuidhaghe Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 2-3 19:15 Dunas 1 ODO 1 -
Senioren 1 20:45 ALO 1 Reeuwijk 1 -
Sportcentrum Vreeloo de Lier
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd OK 19:15 Valto A1 Vitesse A1 -
Senioren HK-OK 20:45 Valto 1 Meervogels 1 -
Sporthal WION, Rotterdam
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 2-3 21:00 WION 1 NIO 1 -
zaterdag 12 november 2022
Sporthal Zuidhaghe Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 2-3 19:15 GKV Den Haag 1 NIO 1 -
A-jeugd 1-2-3 19:30 Refleks A1 HKV / Ons Eibernest A1 -
Senioren 2-3 20:45 ODO 1 WION 1 -
Sporthal De Viergang Pijnacker
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd OK 17:15 Avanti | Post Makelaardij A1 Die Haghe A1 -
Senioren HK-OK 18:45 Avanti / Post Makelaardij 1 Die Haghe 1 -
Sporthal de Blinkerd, Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 1 19:15 VEO 1 ALO 1 -
Senioren HK-OK 20:45 KVS / Groeneveld Keukens 1 Achilles 1 -
Olympiahal Maassluis
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 1 16:30 Maassluis 1 Phoenix 1 -
HKV / Ons Eibernesthal, Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd OK 16:00 KZ Danaïden A1 Vitesse A1 -
Senioren 1 19:15 ONDO 1 Refleks 1 -
Senioren HK-OK 20:45 HKV / Ons Eibernest 1 Meervogels 1 -
Sporthal De Schilp veld 1 Rijswijk
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd 1-2-3 09:30 Achilles A1 GKV Den Haag A1 -
A-jeugd 1-2-3 10:10 Fiks A1 ALO A1 -
A-jeugd 1-2-3 10:50 Achilles A1 Maassluis A1 -
A-jeugd 1-2-3 10:50 GKV Den Haag A1 VEO A1 -
A-jeugd 1-2-3 11:30 ALO A1 DES A1 -
A-jeugd 1-2-3 12:10 Achilles A1 VEO A1 -
A-jeugd 1-2-3 12:50 Fiks A1 DES A1 -
A-jeugd 1-2-3 16:50 Dunas A1 Refleks A1 -
A-jeugd 1-2-3 16:50 HKV / Ons Eibernest A1 Phoenix A1 -
A-jeugd 1-2-3 17:30 Dijkvogels A1 Meervogels A1 -
A-jeugd 1-2-3 17:30 ONDO A2 Avanti A2 -
A-jeugd 1-2-3 18:10 Dunas A1 HKV / Ons Eibernest A1 -
A-jeugd 1-2-3 18:50 Dijkvogels A1 ONDO A1 -
A-jeugd 1-2-3 19:30 Dunas A1 Phoenix A1 -
A-jeugd 1-2-3 20:10 Dijkvogels A1 Avanti | Post Makelaardij A1 -
Sporthal De Schilp veld 2 Rijswijk
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd 1-2-3 09:30 Maassluis A1 VEO A1 -
A-jeugd 1-2-3 10:10 KVS / Groeneveld Keukens A1 DES A1 -
A-jeugd 1-2-3 11:30 Fiks A1 KVS / Groeneveld Keukens A1 -
A-jeugd 1-2-3 12:10 GKV Den Haag A1 Maassluis A1 -
A-jeugd 1-2-3 12:50 ALO A1 KVS / Groeneveld Keukens A1 -
A-jeugd 1-2-3 18:10 Refleks A1 Phoenix A1 -
A-jeugd 1-2-3 18:50 Meervogels A1 Avanti A2 -
A-jeugd 1-2-3 20:10 Meervogels A1 ONDO A2 -
maandag 14 november 2022
Sportcampus Zuiderpark, Den Haag - Breedtesporthal A
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 2-3 19:15 ODO 1 NIO 1 -
A-jeugd 1-2-3 19:15 Winnaar Poule 1 Nummer 2 Poule 2 -
A-jeugd 1-2-3 20:15 Winnaar Poule 2 Nummer 2 Poule 3 -
Sportcampus Zuiderpark, Den Haag - Breedtesporthal B
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 1 19:15 Velocitas 1 Maassluis 1 -
A-jeugd OK 19:15 Die Haghe A1 Vitesse A1 -
Senioren HK-OK 20:45 Achilles 1 Die Haghe 1 -
Senioren HK-OK 20:45 Achilles 1 Die Haghe 1 -
HKV / Ons Eibernesthal, Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 1 19:15 DES 1 ONDO 1 -
Senioren HK-OK 20:45 HKV / Ons Eibernest 1 Valto 1 -
Sporthal Zuidhaghe Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd 1-2-3 19:15 Winnaar Poule 3 Nummer 2 Poule 4 -
A-jeugd 1-2-3 20:45 Winnaar poule 4 nummer 2 poule 1 -
dinsdag 15 november 2022
Sportcampus Zuiderpark, Den Haag - Breedtesporthal A
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 2-3 19:15 Dunas 1 GKV Den Haag 1 -
Senioren 1 20:45 Reeuwijk 1 VEO 1 -
Sportcampus Zuiderpark, Den Haag - Breedtesporthal B
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd OK 19:15 Valto A1 Avanti A1 -
Senioren HK-OK 20:45 KVS / Groeneveld Keukens 1 Avanti / Post Makelaardij 1 -
Senioren HK-OK 20:45 KVS / Groeneveld Keukens 1 Avanti / Post Makelaardij 1 -
donderdag 17 november 2022
Sporthal Zuidhaghe Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 1 20:00 Winnaar Poule 1 Winnaar Poule 2 -
HKV / Ons Eibernesthal, Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 1 20:00 Winnaar Poule 3 Winnaar Poule 4 -
Sportcampus Zuiderpark, Den Haag - Breedtesporthal A
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 2-3 19:15 Nummer 1 Poule 1 Nummer 4 Poule 1 -
Senioren HK-OK 20:45 Winnaar Poule 1 nummer 2 Poule 2 -
Sportcampus Zuiderpark, Den Haag - Breedtesporthal B
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 2-3 19:15 Nummer 2 Poule 1 Nummer 3 Poule 1 -
Senioren HK-OK 20:45 Winnaar Poule 2 nummer 2 Poule 1 -
vrijdag 18 november 2022
HKV / Ons Eibernesthal, Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
A-jeugd 1-2-3 19:15 Winnaar halve finale 1 Winnaar halve finale 2 -
A-jeugd OK 20:45 Winnaar Halve Finale 1 Winnaar Halve Finale 2 -
zaterdag 19 november 2022
HKV / Ons Eibernesthal, Den Haag
Leeftijdsklasse Klasse Tijd Thuis Uit Uitslag Scheidsrechter
Senioren 2-3 15:15 Finale winnaar Halve Finale 1 Finale winnaar Halve Finale 2 -
Senioren 1 17:00 Finale winnaar Halve Finale 1 Finale Winnaar Halve Finale 2 -
Senioren G-Korfbal 18:35 Finale Finale -
Senioren HK-OK 20:00 Winnaar Halve Finale 1 Winnaar Halve Finale 2 -